Organisatie

Dagelijks bestuur

Van Belle Erik

Scouting, sportieve cel

0486/77.60.45 | erik.vanbelle@telenet.be

Willems Rony

Aankoop materiaal 1e ploeg

| rony.willems@opwijk.be

De Vriendt Jef

Administratie

| jef.devriendt.2@gmail.com

Van Leemput Kurt

Jeugdvoorzitter, Administratie wedstrijden en subsidies

0484/97.45.53 | kurtvanleemput@skynet.be

Hermans Geert

lid bestuur + sportieve cel

| anjelier@telenet.be

Sacré Serge

Sponsoring

|

S Fons

Sponsoring

|

Van Verre Pascal

Hoofdsponsor + Technisch verantwoordelijke accomodatie

|

Vandermeersch Julien

Afgevaardigde eerste ploeg + lid hoofdbestuur

|

Van Heste Jean Pierre

Voorzitter + hoofdsponsor

|

De Neef Frans

Financiën

|

Van Mulders Luc

RvB

|

Dubois Roland

RvB

|

Jeugdbestuur

Straetman Jan

Aanwerving trainers

0472/283322 | janstraetman_09@hotmail.com

Van Wemmel Wim

AVJO

0474/943336 | wim11wim@hotmail.com

Mannaerts Gille

Verantwoordelijke jeugdtornooi, jeugdtrainer

0491 73 42 79 | gilbert.mannaerts@telenet.be

Van Leemput Kurt

Jeugdvoorzitter, Administratie wedstrijden en subsidies

0484/97.45.53 | kurtvanleemput@skynet.be

De Waegeneer Luc

TVJO

0476 34 91 23 | lucdewaegeneer@hotmail.com

Arys Sven

Medewerkend lid

0477-32-95-02 | sven.arys@telenet.be

Vanhouche Daniel

Sitemanager - Coördinator

0477/37 15 58 | daniel.vanhouche@telenet.be

Bruggeman Annick

Lid jeugdbestuur

| annick.bruggeman@skynet.be

Claesswinnen Kristina

Jeugdbestuur

| stekri@hotmail.be

Medewerkers

Vanhouche Daniel

Sitemanager - Coördinator

0477/37 15 58 | daniel.vanhouche@telenet.be

Kuddeman Frans

Terreinverantwoordelijke

|

Vandermeersch Kevin

Afgevaardigde eerste ploeg + Assistent terreinverantwoordelijke

|

Verleysen Erik

Voorzitter vriendenkring

|

... Jef

Kantine De Dreef

|

Van den Broeck Patricia

Beheer Kantine De Pit + reservaties kantines

0477/43 38 55 | vdbpatty@hotmail.com

... Lena

Clubhouse Dreef

|

... Marie-Jeanne

Clubhouse Dreef

|

Van Nieuwenhove Walter

Clubfotograaf + abonnementen

|

Sportieve cel

Van Belle Erik

Scouting, sportieve cel

0486/77.60.45 | erik.vanbelle@telenet.be

De Backer Gert

Keeperstrainer eerste ploeg

0473897902 | Gert.de.backer@telenet.be

De Waegeneer Luc

TVJO

0476 34 91 23 | lucdewaegeneer@hotmail.com

Meyntjens Ronny

Trainer U21

0486/91 23 93 | Ronny_meyntjens@hotmail.com

Willocx Pascal

2e trainer, Sportieve cel

0474/37.52.23 | willocx.pascal@telenet.be

Hermans Geert

lid bestuur + sportieve cel

| anjelier@telenet.be

Hoofdsponsors